9 XII 2020 r.

WRZUTNIA BIBLIOTECZNA

Zachęcamy do korzystania z nowej usługi Biblioteki UMFC! W głównym holu UMFC w Warszawie została postawiona wrzutnia biblioteczna umożliwiająca samodzielny zwrot wypożyczonych materiałów (książek, nut, płyt) również poza godzinami otwarcia Biblioteki.

Zdjęcie przedstawia wrzutnię z uchyloną w prawidłowy sposób szufladą, w której umieszczona jest duża partytura grzbietem do środka.

Urządzenie jest dostępne w godzinach otwarcia gmachu UMFC.

• Aby zwrócić książki lub nuty za pomocą wrzutni, należy uchylić wieko (pociągając za uchwyt) i delikatnie umieścić materiał na dnie szuflady - grzbietem zwróconym do środka.
  • Za pomocą wrzutni można zwracać tylko książki wypożyczone z Biblioteki UMFC w Warszawie, których wielkość nie przekracza formatu A3.
  • Materiały biblioteczne są wyjmowane z wrzutni w godzinach pracy Biblioteki (ostatni raz - na pół godziny przed jej zamknięciem) i zdejmowane z kont czytelników najpóźniej w kolejnym dniu roboczym od momentu dokonania zwrotu.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z nowej, wygodnej formy zwracania materiałów bibliotecznych!

Godziny otwarcia - Warszawa

• przerwy: 12.00-12.15

• przerwa: 13.30-14.00

• nieczynna do odwołania z powodu pandemii (nagrania udostępniane są w Wypożyczalni)